Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Звітував голова районної ради

Голова районної ради Юрій Науменко прозвітував про роботу у 2017 році. На сесію районної ради були запрошені голови територіальних громад , керівники установ, правоохоронних органів. В пленарному засіданні 24 сесії районної ради взяла участь перий заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та 24 депутати районної ради. Після обрання, секретаріат у складі депутатів Віктора Дмитрів, Галини Канарської, Юрія Задворного приступив до роботи. Присутні заслухали звіт голови про свою та роботу районної ради у звітному періоді.

 
Підсумовуючи зроблене, голова районної ради висловив вдячність головам постійних комісій, депутатам за розуміння та співпрацю. Особливу увагу акцентував на спільному вирішенні питань соціально-економічного розвитку територіальної громади району із райдержадміністрацією в особі Ольги Дмитрів, першого заступника голови РДА, та суттєвій підтримці народного депутата Руслана Демчака.


Окрім звіту голови, який зайняв годину, депутати розглянули ще 13 питань, зокрема внесли зміни до рішення 18 сесії 7 скликання від 20 жовтня 2017 року №245 "Про районну Програму забезпечення виконання Липовецькою районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017-2018 роки", до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 149 "Про Районну програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2017-2021 роки" (зі змінами), до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року №277 "Про Районну програму щодо підвищення якості надання послуг управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на 2018-2020 роки".

Одноголосно вирішили питання про звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району", затвердили у новій редакції Статут Липовецької центральної районної бібліотеки.
У зв`язку із утворенням в районі двох ОТГ -- Росошанської та Староприлуцької, наразі стало питання про передачу бібліотечного фонду зі спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл Липовецького району у комунальну власність Росошанської та Староприлуцької ОТГ.


З питання щодо затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Липовецької районної ради Вінницької області доповів заступник голови районної ради Руслан Танасюк .
Він також інформував присутніх про призначення директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Липовецької районної ради Вінницької області і представив Ларису Миколаївну Щербанюк. Депутати одноголосно підтримали кандидатуру , голова районної ради Юрій Науменко привітав керівника із призначенням, побажавши успіхів у роботі та натхнення.


Депутати районної ради надали дозвіл комунальному закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області на придбання окремих технічних засобів та заслухали інформацію заступника голови районної ради про зняття з контролю рішень районної ради, що вже виконані.
На сесії розгянуто розпорядження голови районної ради, прийняте в міжсесійний період.


Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Славна Славнянської сільської ради Липовецького району Вінницької області.


Інформував Олег Масліч головний спеціаліст відділу у Липовецькому районі міжрайонного управління у Калинівському та Липовецькому районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.
На пропозицію голови районної ради депутати вшанували хвилиною мовчання пам`ять загиблих в АТО земляків-Романа Грушка, якому в цей день виповнилося б 33 роки, Руслана Зайця із Скитки, що загинув три роки тому 19 травня.

 

Повернутись