Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зворушлива зустріч

                                                                                                                     

Вчора у залі районної ради сталася неординарна подія. Колишній мешканець м. Липовець Олександр Теслюк виявив бажання допомогти дітям-сиротам, матеріально підтримавши їх. Відбулася надзвичайно зворушлива зустріч дітей , які найбільше потребують підтримки, із благодійником, на яку він прийшов із дружиною Юлією та двома своїми хлопчиками. Зустріч організувала начальник служби в справах неповнолітніх дітей Вікторія Іванюк. Гостей привітав і представив заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк. Олександр повідомив запрошеним мету свого візиту до державної установи і повідав свою історію…

У далекі 90-і , коли  сім’я втратила годувальника ( батько трагічно загинув), і мама із трьома дітками опинились у скрутному становищі. Одна із бабусь (по материній лінії) на той час уже проживала в США  і ,завдяки їй ,  донька із дітьми поїхали до неї, відгукнувшись на запрошення.

Нелегко було всім на перших порах- незнання мови, інший спосіб життя та інші перешкоди стали на їх шляху. Малим дітям довелось змалку привчатись до праці: розносити газети, мити автомобілі, посуд…

Мабуть, тому Олександр і перейнявся долею своїх дітей-земляків, які втратили батька чи матір, а дехто залишився взагалі без рідних. З хвилюванням у голосі він розповів про своє дитинство.  Оскільки любив дуже техніку-став займатись улюбленою справою і зараз працює механіком на автопідприємстві. Має гарну сім’ю: спільно із дружиною Юлією виховують четверо діток. Останній раз були в Україні 3 роки тому, приїхали провести в останню путь дідуся. Зараз для їх другої бабусі (батькової мами)- велика радість бачити своїх онуків із правнуками, які приїхали із-за океану. Діти надзвичайно гарно виховані, життєрадісні, доброзичливі.

Олександр став називати за списком дітей , вони підходили і , отримавши конверт із грішми , щиро дякували йому. Для діток ця допомога - приємна несподіванка, яких так мало у їх житті .  Хоча, соціальні служби району, держава роблять чимало аби ця категорія діток зростала  постійно відчуваючи турботу. Коли до благодійника підійшла дівчинка , яка вже навчається у Гущинецькому ВПТУ  Людмила , її реакція на подарунок долі була надзвичайно зворушливою. Вона зі сльозами на очах запевнила і Олександра , і присутніх в залі , що подаровані кошти використає із користю.

До слова запросили дружину Олександра, яка повідомила, що їх прихід сюди-це воля Божа, і йому потрібно дякувати в першу чергу.

Щиру вдячність за турботу про дітей висловили гостям Вікторія Іванюк та Василь Щербанюк, голова Нападівської територіальної громади. Останній запросив сім»ю в гості у територіальну громаду на відпочинок.

 

 

Повернутись