Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Графік проведення засідань постійних комісій районної ради

Графік

проведення засідань постійних комісій районної ради

7 скликання з підготовки 30 сесії районної ради

 

 

з/п

Назва комісії

Голова постійної комісії

Дата, час та місце проведення

1

З питань бюджету

ОГОРОДНИК

Сергій Олегович

 

 

 

 

31.10.2019р.

5.11.2019р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

2

З питань депутатської етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування

 

ШУНДА

Анатолій Васильович

31.10.2019 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

 

3

З питань освіти, культури, духовного відродження, охорони здоров'я, материнства і дитинства та з питань роботи з молоддю, фізкультури і спорту

 

ПРОКОПЧУК

Петро Дмитрович

31.10.2019р

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

4

З питань соціального захисту населення, роботи з ветеранами

 

КАНАРСЬКА

Галина Іванівна

31.10.2019р

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

 

5

З питань комунального господарства, благоустрою, комплексного розвитку населених пунктів та торгівлі

КОЗАЧИШИН

Олександр Іванович

31.10.2019р

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

6

З питань регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин, охорони природи та з питань агропромислового комплексу

БИЧКОВ

Віктор Михайлович

31.10.2019 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

 

7

З питань зміцнення законності та правопорядку

 

ЯРЕМЧУК

Юрій Миколайович

31.10.2019 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

 

 

 

 

ГРАФІК

проведення засідань постійних комісій районної ради

7 скликання з підготовки до 30 сесії районної ради

 

з/п

Назва комісії

Голова постійної комісії

Дата, час та місце проведення

1.

З питань соціального захисту населення, роботи з ветеранами

 

КАНАРСЬКА

Галина Іванівна

05.09.2019 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (I поверх)

 

ГРАФІК

проведення засідань постійних комісій районної ради

7 скликання з підготовки чергової 28 сесії районної ради

(22 лютого 2019 року)

 

з/п

Назва комісії

Голова постійної комісії

Дата, час та місце проведення

1.

З питань бюджету

ОГОРОДНИК

Сергій Олегович

13.02.2019 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

2.

З питань депутатської етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування

 

ШУНДА

Анатолій Васильович

13.02.2019 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

3.

З питань комунального господарства, благоустрою, комплексного розвитку населених пунктів та торгівлі

КОЗАЧИШИН

Олександр Іванович

13.02.2019 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

4.

З питань соціального захисту населення, роботи з ветеранами

 

КАНАРСЬКА

Галина Іванівна

13.02.2019 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

 

5.

З питань освіти, культури, духовного відродження, охорони здоров'я, материнства і дитинства та з питань роботи з молоддю, фізкультури і спорту

 

ПРОКОПЧУК

Петро Дмитрович

13.02.2019 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

6.

З питань зміцнення законності та правопорядку

 

ЯРЕМЧУК

Юрій Миколайович

13.02.2019 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

7.

З питань регулювання земельних відносин, охорони природи та з питань агропромислового комплексу

БИЧКОВ

Віктор Михайлович

13.02.2019 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)