Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Проєкти рішень

1 Про стан законності та правопорядку на території Липовецького району та результати діяльності Немирівської місцевої прокуратури за І півріччя 2019 року.

2 Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року №96 "Про районну Програму "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров'я громадян"на 2016-2020 роки" (зі змінами).

3 Про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 5 скликання від 12 липня 2007 року № 117 "Про встановлення Почесної відзнаки "За заслуги перед Липовеччиною".

4 Про нагородження Почесною відзнакою "За заслуги перед Липовеччиною".

5 Про затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Приборівка Приборівської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

Про затвердження договорів оренди частин приміщень нерухомого майна комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області

Про надання згоди на поселення та подальше проживання Уманець Валентини Степанівни у Росошанському відділенні постійного перебування комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району"

Про звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району"

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області за І півріччя 2019 року

10 Про розпорядження голови райдержадміністрації (з доповненням)

11 Про погодження оголошення нових об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення

12. Про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 21 грудня 2018 року № 421 "Про районний бюджет на 2019 рік".

13. Про затвердження фінансового плану на 2019 рік та змін до плану комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області.