33 позачергова сесія

28.02.2020 р.

531

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік.

532

Про районну Програму організації відзначення державних, професійних свят, відомих громадян району, ювілейних дат державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування, вшанування трудових колективів та їх працівників, знаменних та пам’ятних дат Липовеччини на 2020-2021 роки.

533

Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року №148 "Про Програму забезпечення діяльності комунального підприємства "Районний трудовий архів" на 2017-2021 роки" (зі змінами).

534

Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року № 94 "Про Районну програму щодо надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз, на 2016 – 2020 роки".

535

Про внесення змін до рішення 29 сесії районної ради 7 скликання від 23 липня 2019 року № 468 "Про програму матеріально-технічного забезпечення щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Липовецького районного військового комісаріату на 2019-2020 роки".

536

Про надання згоди на поселення та подальше проживання Оніщука Віктора Івановича у Росошанському відділенні постійного перебування одиноких непрацездатних громадян комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Липовецького району".

537

Про затвердження фінансового плану на 2019 рік зі змінами та звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області за 2019 рік.

538

Про затвердження договору оренди частини приміщення нерухомого майна комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області.

539

Про затвердження додаткової угоди до договору оренди частини приміщення нерухомого майна комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області.

540

Про затвердження договорів оренди частин приміщення комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі".

541

Про призначення директора комунальної установи "Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Липовецького району".

542

Про балансоутримувача об'єкта нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад району.

543

Про розпорядження голови районної ради.

544

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Брицьке Брицької сільської ради Липовецького району Вінницької області.

545

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Конюшівка Брицької сільської ради Липовецького району Вінницької області.