Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

35 сесія

10.07.2020 р.

№ 547

Про внесення змін до рішення 29 сесії районної ради 7 скликання від 23 липня 2019 року № 467 "Про районну програму забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених та запобігання вчинення ними повторних кримінальних правопорушень на 2019-2022 роки".

№ 548

Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 149 "Про Районну програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2017-2021 роки" (зі змінами).

№ 549

Про розпорядження голови райдержадміністрації.

№ 550

Про затвердження фінансового плану зі змінами комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області на 2019 рік.

№ 551

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області за 2019 рік.

№ 552

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області за І квартал 2020 року.

№ 553

Про передачу автомобіля зі спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл Липовецького району у комунальну власність Козинецької сільської ради.

№ 554

Про надання дозволу на списання майна, що перебуває на балансі КНП "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області.

№ 555

Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад Липовецького району спеціалізованих легкових автомобілів зі спільної власності сіл, селищ, міст Вінницької області.

№ 556

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області на 2020 рік.

№ 557

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області за І квартал 2020 року.

№ 558

Про затвердження договорів оренди частин приміщень нерухомого майна комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області, що є спільною власністю територіальних громад району.

№ 559

Про затвердження строкових трудових договорів з керівниками закладів загальної середньої освіти Липовецького району.

№ 560

Про переукладення контракту з директором комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області.

№ 561

Про переукладення контракту з директором Комунального опорного закладу освіти "Липовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. В.Липківського Липовецької районної ради Вінницької області".

№ 562

Про переукладення контракту з директором Дитячо-юнацького центру Липовецького району.

№ 563

Про переукладення контракту з директором комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

№ 564

Про переукладення контракту з директором комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді".

№ 565

Про переукладення контракту із завідувачем комунального підприємства "Районний Трудовий архів" Липовецького району Вінницької області.

№ 566

Про розпорядження голови районної ради.

№ 567

Про внесення змін до рішення 32 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2019 року №528 "Про структуру, штатну чисельність та затвердження кошторису доходів і видатків районної ради".

№ 568

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Троща Трощанської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

№ 569

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Гордіївка Трощанської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

№ 570

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Струтинка Струтинської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

№ 571

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Лозувата Лозуватської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

№ 572

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Лукашова Лукашівської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

№ 573

Про зняття з контролю рішень районної ради.