36 позачергова сесія

25.09.2020 р.

№ 574

Про програму "Педагогічна премія" на 2020-2023 роки.

№ 575

Про надання дозволу на списання майна, що перебуває на балансі Вахнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Липовецької районної ради Вінницької області.

№ 576

Про зміну назви та затвердження Статуту комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Липовецької районної ради у новій редакції.

№ 577

Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року № 20 "Про Районну програму соціального захисту ветеранів війни та праці "Ветеран" на 2016 – 2020 роки" (зі змінами).

№ 578

Про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 21 грудня 2018 року №424 "Про районну Програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2019-2023 роки".

№ 579

Про внесення змін до рішення 32 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2019 року № 515 "Про районний бюджет на 2020 рік" (із змінами).

№ 580

Про розпорядження голови райдержадміністрації.

№ 581

Про затвердження договорів оренди частин приміщення КЗ "Липовецький РЦСССДМ", що є спільною комунальною власністю територіальних громад району.

№ 582

Про перейменування Комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді" і затвердження Статуту у новій редакції.

№ 583

Про затвердження фінансового плану зі змінами комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області на 2020 рік.

№ 584

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області за ІІ квартал 2020 року.

№ 585

Про затвердження Стратегічного плану розвитку комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області на 2020-2022 роки.

№ 586

Про затвердження договору оренди частини приміщення нерухомого майна комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області, що є спільною власністю територіальних громад району.

№ 587

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області за І півріччя 2020 року.

№ 588

Про затвердження в новій редакції Статуту комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області.

№ 589

Про переукладення контракту з директором комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі".

№ 590

Про внесення змін до рішення 32 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2019 року №528 "Про структуру, штатну чисельність та затвердження кошторису доходів і видатків районної ради" (зі змінами).

№ 591

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Шендерівка Білянської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

№ 592

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Мала Біла Білянської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

№ 593

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Нове Білянської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

№ 594

Про погодження проекту щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Скитка Скитківської  сільської ради Липовецького району Вінницької області.

№ 595

Про погодження проекту щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Хороша Скитківської  сільської ради Липовецького району Вінницької області.

№ 596

Про погодження проекту щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Теклинівка Скитківської  сільської ради Липовецького району Вінницької області.

№ 597

Про надання дозволу на списання майна, що перебуває на балансі Зозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Липовецької районної ради Вінницької області.